Primăria Aiud a anunțat că trei cetățeni, care au depozitat ilegal gunoiul menajer, au fost amendați cu câte 1.000 de lei fiecare. Operatorul de salubritate a ridicat deșeurile de la punctul subteran de colectare. „Nu ne dorim sub nici o formă să fim avocatul operatorului de salubritate pentru că serviciul are încă anumite disfuncționalități. Cu […] The post Primăria Aiud anunță că trei cetățeni care au depozitat ilegal gunoiul, au fost amendați cu câte 1.000 de lei fiecare first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
