Primăria Aiud anunță că 71% din angajați s-au vaccinat contra COVID-19

Primăria Aiud a transmis că, până în acest moment, 71% dintre angajații instituției s-au vaccinat contra COVID-19. „71% dintre angajații Primăriei Municipiului Aiud s-au vaccinat. De la începutul pandemiei, respectarea regulilor de bun simț (dezinfectare, purtatul măștii, termometrizare), a permis buna funcționare a instituției, fără a exista blocaje în activitățile funcționarilor. În momentul acesta, 77% […] The post Primăria Aiud anunță că 71% din angajați s-au vaccinat contra COVID-19 first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.


Citește articolul complet pe AiudInfo

Alte știri din AiudInfo