Catedrala Ortodoxă Română și Biserica Romano Catolică „Sfânta Elisabeta a Ungariei” din din Piaţa Consiliul Europei Aiud, sunt cele două edificii pentru a căror iluminat arhitectural, administrația locală a Municipiului Aiud a cheltuitde la bugetul local, comform listei de investiții aprobate în Consiliul Local al Municipiului Aiud, aproximativ 670.000 de lei. Suma a fost folosită […] The post Municipiul Aiud a investit 670.000 lei pentru a ilumina două biserici first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
