Între 1 și 14 august 2022, în urma verificării imaginilor surprinse de camerele video de supraveghere amplasate pe strada Abrudului, Poliția Locală Aiud a constatat depozitarea repetată și ilegală de deșeuri într-un loc nepermis. Pe imaginile postate pe facebook de primăie se observă cum, în zile diferite, cetățenii respectivi își golesc autoturismele de saci plini […] The post Mai mulți cetățeni au fost surprinși de camerele de supreveghere aruncând gunoaie într-un loc nepermis din Aiud first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
