Astăzi, 17 februarie 2022, în județul Alba s-au înregistrat 324 cazuri noi de infectare cu COVID-19, potrivit informațiilor furnizate de Grupul de Comunicare Strategică. Dintre aceste cazuri, 15 au fost atribuite Municipiului Aiud (13 cazuri noi și 2 reinfectări) și câte 1 comunelor Mirăslău și Rădești. Localitățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, […] The post 17 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi, 17 februarie 2022, în Municipiul Aiud și comunele Mirăslău și Rădești first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
