Premierul desemnat anunță că se va întâlni cu George Simion pentru a trece Guvernul cu voturile AUR

Premierul desemnat anunță că se va întâlni cu George Simion pentru a trece Guvernul cu voturile AUR

Premierul desemnat, Adrian Veștea, anunță că va avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion, punctând că este 'un om al dialogului' și înțelege responsabilitatea de a pune capăt 'haosului politic'.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj