Emil Boc a ieșit la cosit printre blocuri și pune la bătaie 1 milion de lei pentru cei mai gospodari clujeni

Emil Boc a ieșit la cosit printre blocuri și pune la bătaie 1 milion de lei pentru cei mai gospodari clujeni

Primăria Cluj-Napoca alocă un milion de lei pentru premierea gospodarilor în cadrul Concursului Curățenie Generală, desfășurat în această perioadă.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj