Primăria municipiului Dej a demarat o amplă acțiune de eliberare a domeniului public de mașinile abandonate, într-o intervenție care vizează atât aspectul orașului, cât și siguranța rutieră.
„Vânătoarea” mașinilor abandonate la Dej: Primăria a început ridicarea autoturismelor lăsate în paragină
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/20 10:20
