„Vânătoarea” mașinilor abandonate la Dej: Primăria a început ridicarea autoturismelor lăsate în paragină

„Vânătoarea” mașinilor abandonate la Dej: Primăria a început ridicarea autoturismelor lăsate în paragină

Primăria municipiului Dej a demarat o amplă acțiune de eliberare a domeniului public de mașinile abandonate, într-o intervenție care vizează atât aspectul orașului, cât și siguranța rutieră.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj