Doi copii găsiți morți într-o mașină parcată, în plină caniculă. Temperaturile au depășit 40 de grade Celsius

Doi copii găsiți morți într-o mașină parcată, în plină caniculă. Temperaturile au depășit 40 de grade Celsius

Doi copii de doi și patru ani au fost găsiți morți, luni după-amiază, într-o mașină parcată într-o zonă rezidențială din sudul Franței. Tot în Franța 13 persoane au murit înecate, iar alte 3 au murit în locuință tot din cauza căldurii extreme. 


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj