Polițiștii dâmbovițeni continuă acțiunile de prevenire a accidentelor rutiere, iar rezultatele nu întârzie să apară. Doi șoferi, ambii în vârstă de 28 de ani, s-au ales cu dosare penale după ce au fost prinși conducând sub influența alcoolului sau a substanțelor psihoactive. Primul caz s-a petrecut pe Bulevardul Mircea cel Bătrân din Târgoviște. Polițiștii Biroului Rutier au oprit un […]
Șoferi prinși băuți sau drogați la volan, în Târgoviște și în Mogoșani
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/18 03:35
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/18 03:34
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/18 03:33
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/18 03:30
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/18 03:29
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/18 03:25
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/18 03:24
