SECȚIA DE BOX DE LA CS TÂRGOVIȘTE OBȚINE REZULTATE IMPORTANTE

Pugiliștii Clubului Sportiv Târgoviște au încheiat la înălțime ediția din acest an a Cupei „Dunării”, desfășurată la Brăila, la sfârșitul lunii mai. Mai mulți boxeri din cadrul clubului nostru, antrenați de Gheorghe și Alexandru Stan, au reușit să urce pe podiumul de premiere. La capătul unor evoluții foarte bune, șapte dintre boxerii noștri au reușit […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita