Luni, 28 iulie 2025, în Sala de Ședințe a Instituției Prefectului Județului Dâmbovița, a avut loc ședința ordinară a Colegiului Prefectural, reuniune care a adus în prim-plan subiecte esențiale pentru comunitatea județeană, de la siguranța în școli până la protecția mediului și sprijinul pentru agricultură. Siguranța elevilor și a comunității, pe agenda polițieiUna dintre temele […] Articolul Ședință ordinară a Colegiului Prefectural Dâmbovița: Priorități în siguranță, agricultură și protecția mediului a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Ședință ordinară a Colegiului Prefectural Dâmbovița: Priorități în siguranță, agricultură și protecția mediului
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/25 03:44
