Inspectoratul Teritorial de Muncă Dâmbovița a derulat activități specifice Campaniei naționale pentru identificarea și combaterea muncii nedeclarate și pentru identificarea modului în care sunt respectate prevederile legale privind securitatea și sănătatea în muncă de către angajatorii care activează în domeniul construcțiilor. O concluzie a fost aceea că, în ciuda controalelor repetate, a amenzilor substanțiale și […] Articolul Firme de construcții amendate pentru utilizarea forței de muncă la negru a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Firme de construcții amendate pentru utilizarea forței de muncă la negru
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/24 03:56
