Motocicletă neînmatriculată, depistată în trafic de polițiștii Biroului Rutier

Polițiștii Biroului Rutier au oprit pentru control, pe Calea Domnească, din Târgoviște, un motociclu condus de un bărbat, de 39 de ani, din comuna Șotânga. În urma verificărilor efectuate, polițiștii au stabilit faptul că motociclul nu ar fi înmatriculat în circulație. În cauză, polițiștii au întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de punerea […] Articolul Motocicletă neînmatriculată, depistată în trafic de polițiștii Biroului Rutier a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita