Tenismena Teodora Bucura a încheiat la înălțime proba de dublu a Campionatului Național Individual U10, găzduit de municipiul București, în perioada 14-21 iunie. Sportiva clubului nostru, antrenată de Florin Râpeanu, a devenit vicecampioană a României, după o evoluție foarte bună, pe suprafața de zgură. La ediția din acest a turneului, Teodora a făcut echipă cu […]
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 22:16
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 03:19
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 03:18
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 03:16
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 03:16
