CAMPIONAT DE BASCHET FĂRĂ CSM TÂRGOVIȘTE

La sediul Federației Române de Volei s-a tras la sorți din nou țintarul campionatului Diviziei A1 la volei feminin anunță doarvolei.ro. Acest lucru a fost necesar după retragerea formațiilor CSM Târgoviște și CTF Mihai I București din prima ligă. Conducătorii echipelor nu au mai fost chemați la București, ci au participat prin Zoom la tragerea la […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita