Dosare penale pentru conducerea unor vehicule neînmatriculate, în județul Dâmbovița

Polițiștii rutieri din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița au întocmit două dosare penale în cursul zilei de joi, pentru punerea în circulație sau conducerea unor vehicule neînmatriculate. Primul caz a fost înregistrat în jurul orei 07:30, pe strada Laminorului din municipiul Târgoviște, unde un bărbat de 49 de ani, din comuna Șotânga, a fost depistat la […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita