Polițiștii rutieri din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița au întocmit două dosare penale în cursul zilei de joi, pentru punerea în circulație sau conducerea unor vehicule neînmatriculate. Primul caz a fost înregistrat în jurul orei 07:30, pe strada Laminorului din municipiul Târgoviște, unde un bărbat de 49 de ani, din comuna Șotânga, a fost depistat la […]
Dosare penale pentru conducerea unor vehicule neînmatriculate, în județul Dâmbovița
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 03:08
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 03:07
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/30 03:06
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/27 03:39
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/27 03:36
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/27 03:35
