Copiii din Grupa 4 a programului „Vacanță la bibliotecă” au participat la o activitate specială organizată la Muzeul Național al Poliției Române din Târgoviște, având ca temă principală siguranța personală și comportamentele responsabile. Evenimentul a fost realizat în parteneriat cu Inspectoratul de Poliție Județean Dâmbovița – Compartimentul de Analiză și Prevenire a Criminalității (agent șef principal Bucuroiu Ion Victor), Biroul Siguranță […] Articolul Copiii învață să fie responsabili a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/25 03:53
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/25 03:51
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/25 03:50
