USR Timişoara acuză Primăria că permite încălcarea legii privind campania pentru referendum

Autorităților locale sunt acuzate de către USR Timişoara de ipocrizie şi de nerespectare a legii privind campania pentru referendum și permit abuzuri în funcție de interesele lor.   Reprezentanții autorităților locale sunt acuzaţi de către USR Timişoara de ipocrizie fără limite. „Zilele acestea am văzut, din păcate, expusă din nou în toată «măreția» ei, ipocrizia fără limite a reprezentaților autorităților locale, care, cu bună-știință, permit abuzuri în funcţie de interesele lor de moment. În ultimele săptămâni am observat cu toții panouri de mari dimensiuni, vizibile în zona centrală a orașului, afișe stridente amplasate peste tot (fără a exista acel spațiu... The post USR Timişoara acuză Primăria că permite încălcarea legii privind campania pentru referendum first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.


Citește articolul complet pe Timpolis

Alte știri din Timpolis