O diplomă de excelenţă pentru Bufniţele timişorene

Inițiatoarele Librăriei timişorene La două bufnițe primesc o diplomă de excelenţă pentru regenerare urbană.   Biroul Teritorial al Regiunii de Dezvoltare Vest le va decerna inițiatoarelor Librăriei La două bufnițe, Oana Doboși-Potcoavă și Raluca Selejan, o diplomă de excelenţă în domeniul regenerării urbane prin iniţiative privat/independente. Aceasta este cea de a XXVI-a diplomă pe care o acordă, în acest domeniu, Biroul Teritorial al Regiunii de Dezvoltare Vest. Evenimentul va avea loc joi, 4 octombrie, de la ora 18, la sediul librăriei. Diploma, dedicată Anului European al Patrimoniului Cultural-2018, le este acordată pentru activitatea lor de promovare a patrimoniului cultural european.... The post O diplomă de excelenţă pentru Bufniţele timişorene first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.


Citește articolul complet pe Timpolis

Alte știri din Timpolis