Angajați ai companiilor prezente în cele două clădiri de birouri United Business Center (UBC) din ansamblul Openville Timişoara au participat la o acţiune de donare de sânge. Campania „Donează. Salvează o viață!” a atras 30 de persoane, care și-au întrerupt programul zilnic pentru o cauză nobilă, ce poate face diferența. Campania a avut loc la începutul acestei săptămâni şi a fost organizată de UBC, cu sprijinul Policlinicii Regina Maria din clădirea de birouri UBC 2 și a Centrului Regional De Transfuzie Sangvină Timișoara. Partenerul acestei campanii a fost şi MetaSpațiu, organizatorul celui mai mare eveniment de artă contemporană al... The post Angajaţi din birourile Openville Timişoara au donat sânge pentru a salva vieţi (P) first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
