Andreea Raicu lansează, la Timişoara, o carte şi un îndemn: „Descoperă-te”

Andreea Raicu şi lansează la Timişoara cartea „Descoperă-te”, un cumul de bune practici pentru orice femeie modernă care încearcă să-și găsească un traseu fericit într-o lume cosmopolită.   Volumul Descoperă-te vine ca un îndemn pentru femeile care simt nevoia de liniște și echilibru. Apărută la Editura Curtae Veche, cartea este rezultatul a numeroase trăiri pe care Andreea Raicu a învățat să le gestioneze și să ajungă să aibă o liniște interioară aparte. Lansarea va avea loc la librăria Cărturești Mercy, în 12 decembrie, de la ora 18.30. Descoperă-te este mai mult decât o carte, spun  editorii. Este un cumul de... The post Andreea Raicu lansează, la Timişoara, o carte şi un îndemn: „Descoperă-te” first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.


Citește articolul complet pe Timpolis

Alte știri din Timpolis