Criza gunoiului din orașul Buhuși a ajuns în atenția Gărzii de Mediu Bacău, după ce operatorul de salubritate a sistat, de la 1 iunie, ridicarea deșeurilor. În urma unui control neplanificat, comisari...
Criza gunoiului din orașul Buhuși a ajuns în atenția Gărzii de Mediu Bacău, după ce operatorul de salubritate a sistat, de la 1 iunie, ridicarea deșeurilor. În urma unui control neplanificat, comisari...