Un băiețel a murit după ce a fost diagnosticat cu o boală rară! A fost cel mai tânăr pacient cu această afecțiune

Un băiețel a murit după ce a fost diagnosticat cu o boală rară! A fost cel mai tânăr pacient cu această afecțiune

Kyle Sieniawski, un băiețel de doar 14 ani, a murit după ce a fost diagnosticat cu o boală rară. Băiatul a devenit cel mai tânăr pacient din Marea Britanie cu boala neuronilor motori. Originar din Pontypridd, Țara Galilor de Sud, Kyle Sieniawski, un băiat de 14 ani, era un copil complet sănătos. Problemele de sănătate […]


Citește articolul complet pe Buna ziua Iasi

Alte știri din Buna ziua Iasi