Nicolae Guță recunoaște că a încercat drogurile „Eu am încercat ca să nu mor prost”

Nicolae Guță recunoaște că a încercat drogurile „Eu am încercat ca să nu mor prost”

Manelistul Nicolae Guță a recunoscut că a luat droguri. Invitat la emisiunea lui Denise Rifai, Guță a admis că a încercat să se drogheze însă a spus că un astfel de obicei nu era pentru el, fiindcă imediat după s-a simțit extrem de rău fizic. De ce a luat droguri Nicolae Guță „Eu am încercat […]


Citește articolul complet pe Buna ziua Iasi

Alte știri din Buna ziua Iasi