Patru Polițiste de Frontieră din România și-au donat părul, pentru femeile care suferă de cancer. Inimoasele lucrătoare de la Poliţia de Frontieră şi-au donat părul, acceptănd ca acesta să le fie tăiat după ce a fost împletit în coadă, pentru a le veni în ajutor femeilor care suferă de cancer. Până acum, mii de românce au renunţat la plete pentru semenele lor, bolnave de cancer, dornice să le ajute să-şi recapete încrederea...
Umanitar: și-au donat părul, pentru femeile care suferă de cancer (Sanatate)
- de Brasovul tau
- 2016/10/11 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/10 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/10 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/10 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/10 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/10 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/10 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/10 00:00
