Echipa națională de darts a României a încheiat cea de-a patra participare consecutivă la Campionatul European, obținând cele mai bune rezultate din istoria țării noastre, se arată într-un comunicat de presă al Federației Române de Darts. Delegația României și-a îndeplinit obiectivul în competiția din Olanda, acela de a trece de faza grupelor. Mai exact, selecționata masculină a încheiat Campionatul European pe locul 21 din 32 posibile, în vreme ce echipa de feminin s-a clasat pe poziția 16-a din...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/09 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/09 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/09 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/09 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/09 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/09 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/09 00:00
