Oamenii au ajuns la concluzia că există prea multe modele noi de smartphone (Social)

         Până şi tinerii (cei înnebuniţi în prezent după telefoane) cred că producătorii de smartphone-uri lansează prea multe modele noi.        Copleşiţi de oferta mult prea mare de telefoane mobile inteligente, utilizatorii şi-ar dori să nu mai fie nevoiţi să îşi schimbe atât de des telefonul. Ideal ar fi ca modele noi să rămână mai mult la modă.      Rezultatele unui sondaj realizat de Greenpeace arată că oamenii cred că...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau