O văduvă a încercat să-și învie soțul cu apă sfințită (Extern)

O văduvă nu a putut să accepte moartea soțului ei.   Femeia în vârstă de 76 de ani, din Volgograd, Rusia, a fost medic. Asta nu a oprit-o să devină dependentă de o emisiune TV legată de fenomenele paranormale, care a făcut-o să creadă că morții pot învia.   Astfel, femeia a încercat să-și învie soțul cu apă sfințită, rugăciuni și vrăji. În cele din urmă, vecinii l-au găsit în casă pe bărbatul mort.   Cadavrul stătea pe canapea de patru luni, informează 


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau