Echipa Șoimii Pâncota se află într-o situație extrem de dificilă, iar Comisia de Disciplină a FRF a sancționat-o cu neprogramarea la partidele următoare din Liga a 2-a. Echipa nu a achitat baremul de arbitraj și a primit și o penaltitate de 1.400 de lei. Șoimii Pâncota nu va mai disputa niciun meci până nu va plăti bareul arbitrilor. După două etape din Liga a 2-a, Șoimii Pâncota are 0 puncte, după ce e pierdut cu 0-16 cu CS Afumați și 0-7 cu Sepsi Sf. Gheorghe. Clubul s-a...
Decizie drastică: echipă de Liga a 2-a, neprogramată în campionat (Sport)
- de Brasovul tau
- 2016/08/18 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
