Brașovenii sunt invitați prin intermediul unui eveniment de pe Facebook, să iasă la protest, luni, 22 august, începând cu ora 17:30, în speranța că Baza Sportivă “Olimpia” va fi funcțională cât mai curând. Organizatorii protestului, vor să ceară sprijinul pentru valorificarea bazei sportive locale, astfel încât să fie posibilă pregatirea sportivă a copiilor. Până la ora publicării acestei știri 24 persoane s-au arătat interesate de eveniment, iar alte 19 persoane au...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/14 00:00
