Aproape o mie de șoferi care au călcat prea tare pedala de accelerație au fost amendați, la Brașov, numai săptămâna trecută. Potrivit purtătorului de cuvânt al IPJ Brașov, comisarul șef Liviu Naghi, în perioada 17- 23 octombrie, oamenii legii au desfășurat mai multe controale în trafic. Cum era de așteptat, neregulile nu au întârziat să apară, astfel că polițiștii au aplicat peste 1.700 de sancțiuni contravenționale. Cele mai multe amenzi, respectiv aproape o mie, au fost aplicate pentru depășirea limitei legale de viteză, iar alte...
Aproape o mie de vitezomani amendați, în doar o săptămână (Eveniment)
- de Brasovul tau
- 2016/10/25 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/24 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/24 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/24 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/24 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/24 00:00
