Promoţia 100 de la Şaguna s-a reîntors în bănci, la 60 de ani de la terminarea liceului! Cei 27 de foşti absolvenţi au fost primiţi cu fanfara şi în aplauzele actualilor liceeni. După multe experienţe de viaţă, cu multă bucurie, 27 de foşti absolvenţi ai Liceului „Andrei Şaguna” s-au reîntâlnit, după 60 de ani de când au devenit absolvenţi. Au format o clasă în care elevii erau toţi băieţi, căci pe vremea aceea aşa...
Aniversare la Åžaguna, la 60 de ani de la terminarea liceului (Social)
- de Brasovul tau
- 2016/10/31 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/30 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/30 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/30 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/29 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/29 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/29 00:00
