O femeie, în vârstă de 60 de ani, a ajuns pe patul spitalului în stare foarte gravă, după ce a fost lovită de o mașină, pe Bulevardul 15 Noiembrie, din Brașov. Totul s-a întâmplat în această după-amiază, iar reprezentanții Inspectoratului pentru Situații de Urgență și polițiștii s-au deplasat, imediat, la fața locului. Potrivit purtătorului de cuvânt al ISU Brașov, căpitanul Ciprian Sfreja, victima era inconștinetă la sosirea medicilor de la SMURD și prezenta un traumatism cranian grav și unul toracic. Oamenii legii au...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/28 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/28 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/28 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/28 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/28 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/28 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/28 00:00
