„Amintiri din Combinat”- reuniune „de neuitat” la Făgăraş (Social)

   Muncitorii se reîntâlnesc sâmbătă pentru a depăna amintiri despre Combinatul Nitramonia Făgăraş.      Foştii angajaţi ai secţiei „24” sau cea de „placări prin explozie” se întâlnesc iarăşi, pentru al doilea an consecutiv, pentru a depăna amintiri şi pentru a retrăi momentele de activitate care le-au adus mari satisfacţii. Evenimentul este organizat de fostul şef al secţiei, inginerul Constantin Popa.     Cei care cunosc câte ceva...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau