Muncitorii se reîntâlnesc sâmbătă pentru a depăna amintiri despre Combinatul Nitramonia Făgăraş. Foştii angajaţi ai secţiei „24” sau cea de „placări prin explozie” se întâlnesc iarăşi, pentru al doilea an consecutiv, pentru a depăna amintiri şi pentru a retrăi momentele de activitate care le-au adus mari satisfacţii. Evenimentul este organizat de fostul şef al secţiei, inginerul Constantin Popa. Cei care cunosc câte ceva...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/16 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/16 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/16 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/16 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/16 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/16 00:00
