A început Festivalul de Film Victoria. Așadar, de ieri și până mâine, 28 august, s-a reactivat spiritul liber și apetitul pentru filme în orașul Victoria, la poalele Munților Făgăraș. După succesul primelor două ediții, cu peste 4000 de participanți, întâlniri cu profesioniști în domeniu, premii, concerte, petreceri și distracție în aer liber, Festivalul de Film Victoria revine în forță, de data aceasta cu o selecție și mai bogată de producții cinematografice...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/25 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/25 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/25 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/25 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/25 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/25 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/25 00:00
