Un bărbat de 75 de ani s-a spânzurat duminică noaptea la doi paşi de gardul Bisericii Sfânta Vineri din Dorohoi. Gheorghe F. era cunoscut de poliţiştii dorohoieni întrucât îşi ducea veacul prin subsoluri şi consuma alcool în exces.
Groază pe stradă : Trecătorii au dat cu ochii de un spânzurat în gardul Bisericii
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
