Noii consilieri județeni, după ce au fost validați în plen, au trecut la etapa de depunere a jurământului. 33 de aleși locali stau la masa dezbaterilor din sala Nicolae Iorga a Palatului Administrativ.
Consilierii județeni aleși în iunie au depus jurământului – UITE-i în GALERIE FOTO
- de Botosaneanul
- 2016/06/26 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
