Sâmbătă seară, în timp ce conducea un autoturism pe DN 2, în afara localității Dărmănești, un tânăr de 18 ani, din comuna Zamostea, nu s-a asigurat la efectuarea manevrei de depăşire a unui autoturism, a pierdut controlul asupra direcţiei de mers și a părăsit partea carosabilă.
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/25 00:00
