Salariații de la Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului (DGASPC) încă sunt supuși unor presiuni de returnare a unor bani pe care i-au primit în urmă cu nici mai mult, nici mai puțin de opt ani de zile. Întâi au fost cei de la Curtea de Conturi care au încercat să-i determine să returneze sumele pe motiv că au fost oferite în mod nelegal. Apoi, au venit finanțiștii.
Finanțiștii au ieșit la o vânătoare de 5 miliarde de lei vechi la Direcția Copilului
- de Botosaneanul
- 2016/07/05 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
