Botoșănean rămas cu bărbăția în gard, soția în lacrimi la spital

Un bărbat a ajuns, sâmbătă după amiază, la Unitatea de Primiri Urgenţe a Spitalului Judeţean Mavromati după ce şi-a prins organul genital într-un gard.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul