Beat praștie, s-a dus cu mașină să ia de băut și a sfărâmat-o – FOTOGALERIE

Un accident parcă tras la indigo a avut loc duminică după-amiază într-o comună botoșăneană. La fel ca în urmă cu exact o săptămână, s-a produs tot pe drumul Jijia – Albești, iar autor a fost tot un șofer care de fapt nu este proprietarul mașinii.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul