GREVĂ anunțată tocmai de la București : Botoșănenii muncesc pentru că au fost… uitați

Luni dimineață un comunicat publicat de presa națională anunța că funcționarii din administrația publică din întreaga țară întrerup lucrul marți dimineață, pe fondul unor nemulțumiri salariale.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul