FC Botoșani a plecat să joace fotbal în ,,țara munților”

Lotul echipei FC Botoşani a plecat astăzi în al doilea stagiu de pregătire unde va disputa patru meciuri amicale. Pe data de 7 iulie, FC Botoşani va juca cu Dinamo Kiev, pe 9 iulie cu FK Jablonec, pe 11 iulie cu Valenciennes şi pe 14 iulie cu Sparta Praga.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul