Primarul municipiului reședință de județ este de acord că remunerațiile financiare ale funcționarilor din instituție se mențin de ceva timp la un nivel redus.
Cătălin Flutur vrea salarii mai mari pentru angajații din Primărie!
- de Botosaneanul
- 2016/07/08 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/07 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/07 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/07 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/07 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/07 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/07 00:00
