Șoferul ”telefonist” de autocar a primit ce merita

Șoferul firmei de transport din Botoșani, filmat în timp ce butona telefonul și conducea un autocar cu 30 de persoane a fost sancționat de polițiștii rutieri. Potrivit Antena3, el și-a recunoscut fapta.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul