Un fost șef din Poliție a fost trimis în judecată, în stare de libertate, de procurorii Direcției Naționale Anticorupție – Serviciiul Teritorial Suceava, după ce a încasat ilegal bani de pe terenuri din Botoșani.
Comisar din Poliție trimis în judecată de DNA: Subvenții necuvenite pentru terenuri deținute în Botoșani
- de Botosaneanul
- 2016/06/16 00:00
