Al doilea meci pe care naţionala de fotbal a României îl dispută la Campionatul European din Franţa a încins din nou imaginaţia patronilor cluburilor din oraş.
Ofertă la club: Hai să răzbunăm creditele în franci cu… goluri, bere şi fetiţe
- de Botosaneanul
- 2016/06/15 00:00
