Lucrările la această unitate de învățământ au fost de la bun început cu mult ghinion. Și, așa cum se întâmplă frecvent în România a fost nevoie să se scurgă cinci ani de zile până când elevii să se poată bucura de școala lor. Și ei și administrația locală și comunitatea în întregul ei.
Școala abandonată de niscaiva patroni este GATA – GALERIE FOTO cum e acum
- de Botosaneanul
- 2016/06/28 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
