Un bărbat din Cluj a efectuat activități de exploatare minieră în județul Bistrița-Năsăud, fără a deține însă autorizații în acest sens. El a vândut apoi marfa, cu ajutorul unui bărbat din județul Iași. Prejudiciu cauzat a fost estimat la 1.800.000 de lei. 16 mandate de percheziție domiciliară au fost puse astăzi în aplicare, în cadrul […] The post Timp de 6 ani, un clujean a exploatat ilegal agregate minerale din Bistrița-Năsăud! Prejudiciu de 1,8 milioane lei appeared first on Bistrițeanul.ro.
Timp de 6 ani, un clujean a exploatat ilegal agregate minerale din Bistrița-Năsăud! Prejudiciu de 1,8 milioane lei
- de Bistriteanul
- 2025/11/06 09:43
